Blog
Taksi Plaka Kiralama

 

Ticari taksi bazen bir yolcu taşıma aracı bazen yatırım aracı bazen de gelir kapısı olmuştur, Gerek plaka sahibi, gerek kiracı veya taksi şoförünü her zaman kazandıran düşük sermaye ile yüksek gelir elde etmek isteyen veya kiralama sistemi ile kendi işinin patronu olmak isteyen herkesin yüzünü güldürmüştür.

 

Metropol şehirlerde özellikle İstanbul başta olmak üzere Ticari Taksi sayısı on sekiz binin üzerinde dolayısı ile Plaka Sahibine, Plaka Kiracısına ve Taksi Şoförüne en çok kazandıran illerden bir tanesi olmaktadır.

 

Ticari Taksi Almak

Ticari Taksi almak için önce bir Taksi Plakası almalı veya Taksi Plakası Kiralamalısınız, eğer bir taksinizin olmasını ve kendi işinizi yapmak istiyorsanız araç almadan önce Taksi Plakasını ayarlamalısınız. Taksi Plakası Alım Satım ve Plaka Kiralama konusunda genelde oto galeri firmaları destek vermektedir. Hem Plaka Kiralama fiyatlarını ve şartlarını, hem de farklı model ve segment de araç model ve fiyatlarını kolayca seçme ve araştırma imkânı sunmaktadırlar.

 

Taksi Plakası Kiralama

Günümüz de en değerli yatırım araçlarından biri olan Ticari Taksi Plakası kiralaması ve çalıştırması en kolay kazanç kapılarından biridir. Plaka Fiyatlarının düşük gelirli aile ve bireyler için yüksek olması sebebi ile orta ve düşük gelirli aile ve bireyler için de en mantıklı yöntem Plaka Kiralama yöntemidir.

Galeriden kiralayacağınız Taksi Plakası ile  evrak karmaşası ile uğraşmadan kolayca Plaka Kiralayabileceğiniz gibi yine kiralanan plakayı takacağınız aracıda galerilerden seçebilirsiniz. Galerilerden seçeceğiniz her araç için Boya, Muamele, Taksimetre, Muayene, Ruhsat, Çalışma Belgesi gibi izin ve evrak karmaşası ile uğraşmadan plakanızı ve aracınızı alabilir aynı gün işe başlayabilirsin bu sebeple oto galerilerden Plaka Almak ve Taksi Plakası Kiralamak her zaman avantajlıdır. Araç sigortasını ve araca veya plakaya yazılmış olan ceza varsa takip eder kısaca galeriden taksi plakası kiralamak ve araç almanın avantajları saymakla bitmez tabiki doğru firma ve en iyi koşul ve şartları sunan güvenilir sektörde uzun yıllar var olan referansları kuvvetli müşteri memnuniyetine önem veren firmalar arasından seçilmelidir.

 

Ticari Taksi Kullanım Süresi

Sıfır km alacağınız C Segmenti araçlarda beş yaş sınırı olup, beş yıl boyunca sorunsuz bir şekilde plakanız ve aracınızla beraber ticari taksinizi çalıştırabilirsiniz. Ancak değişen UKOME kararı ile D Segment  Turkuaz Ticari Taksi için bu süre sekiz yıldır. ( Bknz: Turkuaz Taksi Nedir )

 

Plaka Kiralama Süresi

Her firmanın farklı Plaka Kiralama Sözleşmesi vardır ancak Plaka Kiralama ‘ da standart kontrat süresi 1 yıllık yapılan sözleşmelerdir.

 

En İyi Taksi Plakası Kiralama Şirketi

Yukarıda kısaca bahsedilen özelliklerde firmalar ile anlaşarak ticarete atılmak ve kendi işinizin patronu olmak için doğru firma ile çalışmanız gerektiğinden bahsetmiştik peki doğru firma nasıl seçilir, nelere dikkat edilir. ?

Öncelikle Taksi Plakası Fiyatları ve Ticari Taksi için seçeceğiniz araç modelini iyi belirlemeli ve piyasa araştırması yapmalısınız, sadece en uygun fiyatı veren firma ile değil aynı zamanda yukarıda belirtmiş olduğumuz özelliklere sahip firmalar ile anlaşmalısınız.

Firma araştırması yaparken tarafsız kişilerden fikir ve destek almanızı, internet de yazan iyi ve kötü  her haber ve yorumlara itimat etmemelisiniz, gerek firmaların kendi aralarındaki rekabetleri, gerek bir birlerinizi çekemeyen insanların söylemlerine kapılmadan, araçları yerinde görerek ve Plaka Fiyatlarını yerinde sorarak hareket etmelisiniz ve size en iyi şartları ve koşulları sunan firmalar ile anlaşmalısınız.

Bu konuda firmamız araştırmalarınıza yardımcı olmak ve Ticari Taksi Plakası Alım Satım ve Plaka Kiralama ‘ da piyasanın  en iyi şartlarında Taksi Plakası, C ve D Sementi araç fiyatlarını sunmaktadır. İstanbul ‘ da sekiz ayrı bölgede bulunan şubelerimizi ziyaret ederek C ve D Segmenti araçları görebilir, Plaka ve Araç Fiyatları alabilirsiniz, dilerseniz size bir telefon kadar yakın olan güler yüzlü satış danışmanlarımız ile görüşebilir Ticari Taksi Plakası Alım Satım ve Plaka Fiyatları konusunda destek alabilirsiniz.